Vážení priaznivci športu - hlavne futbalu, nohejbalu a florbalu, vítame Vás na web-stránke občianskeho združenia Rozvoj športu, kde Vám chceme priblížiť všetky činnosti riadené našim združením v Bánovciach nad Bebravou a v okolí. Budeme Vám pravidelne prinášať informácie z našich súťaží a turnajov . V ponuke nájdete aktuálne výsledky, tabuľky a fotografie z jednotlivých súťaží. Veríme, že naša stránka Vás uspokojí a zabezpečí potrebný prehľad.

Jozef Farkaš
predseda OZ Rozvoj športu

 

 

 

1.kolo
15:00      TJ Sokol Biskupice - Kamoši
16:00      Mufuza - BEPE H. Ozorovce
17:00      ZŤP Divočáci - La Brazília
18:00      Joga Bonito - El Fuňo
19:00      Huracán - Dream Team
 
2.kolo
15:00      Joga Bonito - Huracán
16:00      BEPE H. Ozorovce - TJ Sokol Biskupice
17:00       La Brazília - Kamoši
18:00       Dream Team - ZŤP Divočáci
19:00       El Fuňo - Mufuza
 
3.kolo
15:00        Huracán - Mufuza
16:00       TJ Sokol Biskupice - La Brazília
17:00       BEPE H.Ozorovce - El Fuňo
18:00        ZŤP Divočáci - Joga Bonito
19:00        Kamoši - Dream Team
 
4.kolo
15:00        El Fuňo - TJ Sokol Biskupice
16:00        Huracán - BEPE H.Ozorovce
17:00        Dream Team - La Brazília
18:00        Joga Bonito - Kamoši
19:00         Mufuza - ZŤP Divočáci
 
5.kolo
15:00         BEPE H.Ozorovce - ZŤP Divočáci
16:00         El Fuňo - Huracán
17:00         TJ Sokol Biskupice - Dream Team
18:00          Kamoši - Mufuza
19:00          La Brazília - Joga Bonito
 
6.kolo
15:00.         Huracán - TJ Sokol Biskupice
16:00          Dream Team - Joga Bonito
17:00          Mufuza - La Brazília
18:00          ZŤP Divočáci - El Fuňo
19:00          BEPE H.Ozorovce - Kamoši
 
7.kolo
15:00          Mufuza - Dream Team
16:00          La Brazília - BEPE H.Ozorovce
17:00          Joga Bonito - TJ Sokol Biskupice
18:00          Huracán - ZŤP Divočáci
19:00           El Fuňo - Kamoši
 
8.kolo
15:00           Dream Team - BEPE H.Ozorovce
16:00           TJ Sokol Biskupice - ZŤP Divočáci
17:00            Kamoši - Huracán
18:00            Joga Bonito - Mufuza
19:00            La Brazília - El Fuňo
 
9.kolo
15:00            Joga Bonito - BEPE H.Ozorovce
16:00            TJ Sokol Biskupice - Mufuza
17:00             El Fuňo - Dream Team
18:00             Huracán - La Brazília
19:00             ZŤP Divočáci - Kamoši