História futbalových turnajov hráčov nad 35 rokov 

I.ročník 2004 /osem účastníkov/:  

O 3.miesto: Otrhánky - Celtic                                         2:1    /0:1/

Finále: BYTOVÉ DRUŽSTVO - Orol Miezgovce            3:2    /1:2/

Víťazná zostava mužstva BYTOVÉ DRUŽSTVO: M.Michalech - Š.Varga, J.Prašek, L.Borik, L.Halas, J.Kolník, M.Ševčík, V.Janečka, M.Fodora.

II.ročník 2005 /deväť účastníkov/:  

O 3.miesto: Celtic - Peňarol                                          3:1    /1:1/

Finále: BYTOVÉ DRUŽSTVO - Orol Miezgovce           5:0    /2:0/

Víťazná zostava mužstva BYTOVÉ DRUŽSTVO: M.Michalech - Š.Varga, J.Prašek, L.Borik, L.Halas, J.Kolník, M.Ševčík, V.Janečka, M.Fodora.

III.ročník 2006 /osem účastníkov/:  

O 3.miesto: OROL MIEZGOVCE - SCHALKE             4:0    /3:0/

Finále: BYTOVÉ DRUŽSTVO - CELTIC                       3:0    /1:0/    góly: P.Košík 2, L.Halás.

Víťazná zostava mužstva BYTOVÉ DRUŽSTVO: M.Šípka - Š.Varga, J.Prašek, L.Borik, L.Halas, J.Kolník, M.Janečka, V.Janečka, M.Fodora, M.Ševčík, P.Košík, J.Švec.

IV.ročník 2007 /desať účastníkov/: 

O 3.miesto: MEDVEDE PE - OTRHÁNKY                  5:3    /2:2/

Finále:  OROL MIEZGOVCE - JASKLO                      3:2    /1:1/

Víťazná zostava mužstva OROL MIEZGOVCE:  P.Piešťanský - M.Šagát, J.Lech, R.Janega, M.Janega, M.Zaťko, A.Ašverus, M.Michalička, Ľ.Trebichavský.

V.ročník 2008 /desať účastníkov/: 

O 3.miesto:  OROL MIEZGOVCE - CELTIC                2:2    na pok.kopy 7:6

Finále:  MEDVEDI PE - JASKLO                                 3:1    /1:1/

Víťazná zostava mužstva MEDVEDI: M.Vavrinec - V.Karásek, P.Kušnier, Ľ.Bačo, P.Nádaský, R.Szabo, R.Michalák, Ľ,Krpelan, J.Zima.

VI.ročník 2009 /deväť účastníkov/: 

O 3.miesto: OROL MIEZGOVCE - JASKLO                4:2    /2:0/

Finále: STARÉ PÁKY Dežerice - DORAST ,,88"          0:0    na pok.kopy 5:4

Víťazná zostava mužstva STARÉ PÁKY Dežerice: P.Urban - Š.Niko, V.Gehrer, Ľ.Matuška, R.Jandák, M.Trenčan, K.Kováč, R.Ježík, J.Országh.

VII.ročník 2010 /osem účastníkov/:

Dorast ,,88" BN, Staré Páky Dežerice, Sokol Otrhánky, Animals Horné Ozorovce, Orol Miezgovce, Tatran Uhrovec, Medvedi PE, Celtic BN.

Semifinále: Dorast ,,88" - Staré Páky                          1:3    /0:1/

                   Orol Mizgovce - Medvedi                           2:1    /1:0/

O 3.miesto: Dorast ,,88" - Medvedi                              6:3    /4:2/

Finále: OROL MIEZGOVCE - Staré Páky                     3:3    /1:1/    na pok.kopy 2:1

Víťazná zostava mužstva OROL MIEZGOVCE:  R.Praženec - M.Šagát, M.Škorec, R.Janega, M.Janega, M.Zaťko, A.Ašverus, M.Mikuš, Ľ.Trebichavský.

VIII.ročník 2011 /osem účastníkov/:

Dorast ,,88" BN, Staré Páky Dežerice, Sokol Otrhánky, Orol Miezgovce, Tatran Uhrovec, Medvedi PE, Rybany, Jasklo.

Semifinále: Tatran Uhrovec - Jasklo                            5:2    /2:2/

                   Orol Miezgovce - Rybany                          1:0    /1:0/

O 3.miesto: Jasklo - Rybany                                        2:4    /0:3/

FINÁLE: TATRAN UHROVEC - Orol Miezgovce          3:1    /1:1/
Víťazná zostava družstva TATRAN UHROVEC: Albert Melas - Branislav Kušnier, Milan Janega, Radovan Králik, Pavol Bulák, Peter Janega, Ivan Kulíšek, Roman Geleta, Jozef Diko, Lubomír Pavlovič, Marek Švec, Jozef Nezník.

IX.ročník 2012 /osem účastníkov/:

Orol Miezgovce, Sokol Podhoran, Rybany, Dorast ,,88", Staré Páky, Medvedi, Prusy, FC Capri.

Semifinále:    Staré Páky - FC Capri                           2:2       (0:1)     na pok.kopy  5:6

                      Sokol Podhoran - Dorast ,,88"                0:2       (0:1)

o 3.miesto:    Sokol Podhoran - Staré Páky                0:0       (0:0)     na pok.kopy (3:2)

FINÁLE:   DORAST ,,88" - FC Capri                           2:1       (1:1)

Víťazná zostava družstva DORAST ,,88": M.Hruška - P.Mášik, P.Ďurček, D.Magdina, P.Krištof, T.Zita, L.Halás, M.Petrík, M.Mášik, M.Dubný, R.Kostka.

X.ročník 2013 /dvanásť účastníkov/:

Orol Miezgovce,  Podhoran Krásna Ves, Rybany, Dorast ,,88", Staré Páky, Medvedi PE, Prusy, FC Capri, Zlatníky, Svinná, Benfica, Dynamo Motešice.

Štvrťfinále:   Medvedi - Motešice                                  5:0    (1:0)

                     Podhoran Krásna Ves - Orol Miezgovce   2:1    (1:0)

                     Dorast ,,88" - FC Capri                              0:1    (0:1)  

                     Benfica - Staré Páky                                 0:1    (0:1)

Semifinále:   Medvedi - Podhoran Krásna Ves             0:3    (0:2)

                     FC Capri - Staré Páky                               0:2    (0:0)

o 3.miesto:    Medvedi - FC Capri                                 2:5    (1:4)

FINÁLE:        Podhoran Krásna Ves - STARÉ PÁKY     1:1    (1:0)  na pok.kopy  2:3

Víťazná zostava družstva STARÉ PÁKY: M.Buchel -  J.Kučerák, J.Ježík, R.Jandák,  R.Glasa, B.Lobotka, R.Ježík, K.Kováč.

XI.ročník 2014 /osem účastníkov/:

Podhoran Krásna Ves, Orol Miezgovce, Staré Páky V.Hradná, FC Capri, Svinná, Dynamo Motešice, Benfica, Amatéri PE.

Semifinále:   Amatéri - FC Capri                                      0:2    (0:1)

                    Staré Páky V.Hradná - Benfica                     1:1    (0:0)    na pok.kopy 2:1           

O 3.miesto:  Amatéri - Benfica                                         2:0    (2:0)

FINÁLE        FC CAPRI - Staré Páky Páky                      3:0    (0:0)

Víťazna zostava mužstva FC CAPRI: A.Znášik - A.Masarovič, P.Benca, L.Matuška, B.Gajdoš, B.Tretinár, M.Slovák, P.Ďurček, M.Jakub.

XII.ročník 2015 /osem účastníkov/:

Semifinále:  Capri v Sieti - Celtic                                      0:0   (0:0)   na pok.kopy 0:2

                   Svinná - Staré Páky V.Hradná                        1:2   (1:0)

 

O 3.miesto:  Capri v Sieti - Svinná                                  0:1    (0:1)

FINÁLE:  Celtic - Staré Páky V.Hradná                             0:4    (0:1)  

Víťazna zostava mužstva Staré Páky V.Hradná: M.Urban - R.Glasa, R.Jandák, M.Farkaš, S.Pavle, P.Kováč, B.Lobotka, J.Bono, M.Kováč, M.Petrík, R.Ježík.

XIII.ročník 2016 /osem účastníkov/:

Staré Páky V.Hradná, Celtic, ŠK Podhoran, Benfica, Svinná, Krásna Ves, Capri v Sieti, Ferri.
 

Semifinále:    Svinná - Celtic                                         0:2    (0:1)

                      Krásna Ves - Capri v Sieti                    0:7    (0:2)
O 3.miesto:     Svinná - Krásna Ves                            11:0  (3:0)       
FINÁLE:           Capri v Sieti - Celtic                           3:1    (1:0)
 
Víťazna zostava mužstva Capri v Sieti: A.Znášik - A.Masarovič, P.Benca, L.Matuška, B.Tretinár, M.Slovák, M.Jakub.
 

XIV.ročník 2017 /osem účastníkov/:

Staré Páky V.Hradná, Celtic, ŠK Podhoran, Benfica, Ferri, Capri v Sieti, Zlatníky, Vláda Ľuborča.

Semifinále

Vláda Ľuborča – Benfica                             10:0     (5:0)

ŠK Podhoran Krásna Ves - Staré Páky      2:2       (1:2)    na pok.kopy 2:3

O 3.miesto

Benfica - ŠK Podhoran Krásna Ves            2:4       (0:2)

Finále:

Vláda Ľuborča - Staré Páky V.Hradná         6:2       (4:0)

Víťazná zostava mužstva Vláda Ľuborča: M.Machara, P.Vavrus, M.Mihalik, P.Machara, J.Korienek, J.Belko, R.Ďuriška, J.Husár.

 

XV.ročník 2018 /šesť účastníkov/:

Staré Páky V.Hradná, Celtic, Ferri, ŠK Podhoran Krásna Ves, Capri v Sieti, Zlatníky.

Semifinále

Staré Páky - ŠK Podhoran        7:2    (3:1)

Celtic - Capri v Sieti                   1:1    (0:1)    na p.k. 1:2

O 3.miesto

ŠK Podhoran - Celtic                                0:6    (0:1)

Finále

Staré Páky - Capri v Sieti                         3:1    (0:1)

Víťazna zostava mužstva Staré Páky V.Hradná: R.Praženec - R.Glasa, S.Pavle, P.Kováč, J.Bono, M.Kováč, M.Petrík, R.Ježík.